Tüy Dökücü Krem

Tüy Dökücü KremTüy Dökücü Krem Nedir?

Tüylerimiz bizlerin derimizi koruyan, tüyler ve kıllar binlerce yıllık genetik ve gelişimsel süreçte bizi hiç yalnız bırakmamıştır. Tüylerimizin doğa şartları altındaki koruması bilinmektedir, fakat artık günümüzde bu durum tersine dönmüştür. Gelişen giyim tarzı ve kaliteli kumaş türleri bizi dışarıya karşı, iyi şekilde korumaktadır. Tüylerin özellikle bayanlarda hiç istenmeyen bir şey olduğu bilinmektedir. Günümüzde bu sorun için yığınla seçenek vardır. Tüy dökücü kremler bu alanda en acısız ve iyi sonuç veren, şu anada kullanımı dünyaca yayılan bir üründür. Bedenimizdeki istenmeyen tüyleri tüy dökücü kremlerle kısa sürede, ağrısız, acısız temizleyebiliriz. Aynı zamanda bu amaçla kullanılan tüy dökücü kremlerin diğer tür tüyleri alma metotlara göre daha uzun süreli koruma ve hijyen sağlamaktadır.

Tüy dökücü kremlerin genel çalışma prensibi, kıl ve tüylerin köklerine nüfuz ederek, uzunca bir süre çıkmasına engel olmaktadır. Kullanımı gayet basit ve kolay olan bu kremlerin,  istenilen yerlere uygulanış işlemi toplamda 10 dakikayı genelde geçmez. Çünkü bu ürünlerin içerisindeki maddeler yakıcı ve yıpratıcı özellikte olduğundan, Tüy dökücü kremlerin uygulandığı bölgelerde zamanın geçirilmesi, yanmalar, yıpranmalara ve tahrişe neden olmaktadır. Tüy dökücü kremlerin bitkisel ve doğal ürünlerden yapıldığı için veya kullanılması gereken ürünler bunlar olduğu için herhangi bir yan etkisi yoktur. Genelde şikâyet konusu olan ürünlerin yakma sorunu çok fazla bekletmekten kaynaklanmaktadır.

Tüy dökücü kremlerin vücudumuzda istenmeyen bölgelerle kremi sürdüğümüzde ilk 5 dakika sonra kontrol etmemiz gerekmektedir. Şayet kıl ve tüyler çıkmışsa kremi sürdüğümüz bölge yıkanabilir. Ama her halükarda 10 dakikayı geçmemesi gerekiyor. Aldığınız Tüy dökücü kremlerin kullanma talimatında genelde bu şekilde yazmaktadır. Bir de bu ürünlerin içerisinde kimyasal madde ve artıkları asla olmamalıdır. Bunlar bedenimiz zararlı maddelerdir. Kıl ve tüylerden kurtulmak için klasik yöntemlerden bazılarını atık terk etmek gerekiyor. Özellikle jilet, ağda, epilasyon aleti gibi araçları uzun süre kullandığınızda, bazı sorunlarla karşılaşmaktayız. Tüy dökücü kremlerin belirli sürede kullanıldığında bu problemleri yok tetiği ve en az 6 seans sonrasında istenmeyen tüylerden kurtulmuş olduğunuzu göreceksiniz. Bayanlarda bacak ve koltuk altı bölgeleri ile genital bölgede istenmeyen tüy, kılların temizlenmesi işlemleri her daim işkenceli görmektedir. Ağda bu yöntemler arasında en eski ve halende en çok kullanılan yöntemlerdendi, ta ki Tüy dökücü kremlerinin piyasaya çıkana kadar. Bu kremler sayesinde artık zahmetsiz ve acısız, ağrısız bu sorundan kısa sürede kurtulabiliriz. Özellikle 6.  seans sonunda istenmeyen tüylerden büyük oranda kurtulmaktayız. Bu ürünleri pazarlayan firmalar ürünlerine o kadar güvenmektedirler ki sattıkları ürünleri % 100 geri iade edebilmektesiniz. Bu şekilde şayet aldığınız markanın Tüy dökücü kremlerinin işe yaramadığını düşünüyorsanız paranızı aynen alıyorsunuz. Fakat hem dünyada, hem de Türkiye’de bu tarz ürünlerin satışı, pazarlanması günden güne artmaktadır. Sadece kadınla değil, erkekler de kendi vücutlarındaki kıl ve tüylerden bir an önce kurtulmak istiyorlar. Jilet kullanımın bedene olan olumsuz etkisini yıllar boyu sürdüren erkekler artık istenmeyen tüylerini Tüy dökücü kremler sayesinde yok etmektedirler. Bayanlar kadar olmasa da erkeklerin özellikle genital bölgelerinde, koltuk altlarında bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler.

Tüy dökücü kremleri kaliteli, orijinal ve tarihi geçmemiş olanında almak gerekir. Özellikle eczaneler, internette resmi satış sitesi ve yerel mağazalardan alırken çok dikkatli olmak gerekir. Bu tarz başarılı ürünlerin taklitleri, sahteleri piyasaya ünlü markaların ismi ve bire bir kopyası şeklinde satılmaktadır. Bunlara çok dikkat etmek gerekir. Ciddi sağlık sorunları yaşamak istemiyorsak bunlara dikkat etmemiz gerekmektedir.

cizgi
cizgi