Tüy Dökücü Kullanımı Nasıldır?

Tüy Dökücü Kullanımı Nasıldır?

Tüy Dökücü Kullanımı her yaştan ve her cinsten pek çok insanın kolayca uygulayabileceği ürünlerdir. Genel olarak bütün tüy dökücü ürünlerde uygula-beklet-durula yöntemi ile kullanılır. Ancak her bir ürün farklı özelliklerde olduğu için her Tüy Dökücü Kullanımı farklı bekleme sürelerinde farklı şekillerde uygulanır.

Tüy Dökücü Kullanım Şekli Nedir?

Tüy Dökücü Kullanım Şeklinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; ürünleri uygulamadan önce cildinizin kuru olmasıdır. Bu şekilde ürün cildinize nüfuz edebilir ve etkili bir kullanım sonucuna ulaşabilirsiniz. Bütün uygulamayı detaylandıracak olursak; Tüy Dökücü Kullanım Şekli: Ürün uygulanacağı bölgeden 5 cm uzakta tutulur. Ürün uygulanacak bölgede hiç bir boşluk kalmayacak şekilde, aşağı ve yukarı doğru gezdirilir ve 3-5 dakika bekletilir. Daha sonra küçük bir alanda spatula ile test edilir. Eğer tüyler kolayca çıkıyorsa işlem geri kalan bölgelerde de tekrarlanır ve cilt durulanır.

Tüy Dökücü Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Tüy Dökücü Kullanım Süresi 3-10 dakika arasındadır. Bu süre ürünün etkinliğine, kullanılacak bölgeye ve kullanılacak bölgedeki tüylerin sertlik/yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Tüy Dökücü Kullanım Süresi kısalığı bakımından diğer bütün yöntemlerden öne çıkmaktadır. Pek çok yöntemin yalnızca hazırlanma süreci olan 3-10 dakika, tüy dökücü ürünler için uygulama süresini ifade eder. Tüy Dökücü ürünler bu özellikleri ile kullanıcılarına zamandan tasarruf sağlar. Oldukça kolay bir uygulama ve 3-10 dakika ile ifade edilen Tüy Dökücü Kullanım Süresi ile siz de istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımızda Tüy Dökücü  hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir.

cizgi
cizgi