Tüy Dökücü Ped

Tüy Dökücü PedTüy Dökücü Ped

Kadınların tüylerini dökmek için başvurdukları yöntemlerden bir tanesi tüy dökücü pedler. Farklı yöntemler bulunurken, bazı kadınlar pedlere başvuruyor, çünkü daha rahat tüylerin dökmesini sağlayabiliyor. Mutlaka bütün kadınlar için farklıdır fakat tüy dökücü ped rahatlıkla kullanılabiliyor ve tüylerin kolay dökülmesini sağlıyor. Pedler basit kullanıma sahip olup sadece tüylerin bulunduğu bölgede dairesel hareketlerle cildi ovarak kullanılır. Bu yöntemi kullanırken bölgenin kesinlik kuru ve başka herhangi bir kremin kullanılmamış olması gerekiyor. Tüy dökücü pedler hem ucuz oldukları hem de her yerde bulunabildiği için, bütün kadınların hem odalarında, hem de çantalarında bulunabiliyor. Acı vermeyen ve gayet basit bir şekilde uygulanarak kadınlar tüylerinden kurtulabiliyor. Bazen haftada bir defa bazen de, 15 güne bir olmak üzere, fazla arayı açmadan uygulanması gerekebilir fakat genel anlamda kullanan kadınların ayda bir defa kullanmaları yetebiliyor.

Tüy dökücü pedlerin kendi içerisindeki formüllerinden dolayı cilde zarar vermemektedir ve bütün ciltler için farklı pedler bulunur. Hassas ciltler, normal ciltler ve kuru ciltler gibi. Bu tüy dökücü yola başvurulduğu zaman, kullanımdan sonra bir saat kadar kesinlikle farklı kremlerin veya losyonların kullanılmaması gerekiyor.

Tüy dökücüler vakti olmayan kadınlar ve genellikle fazla tüylerle savaşmak durumunda olmayan kadınların kullandığı bir şeydir. Bütün kadınlar kullanabilir ve rahatlıkla gittikleri her yere taşınabilen bir üründür. Ucuz olması ayrıca bütün kadınların satın almasına yol açıyor. Tüy dökücü pedler ayrıca farklı aromalarda da üretiliyor, dolayısıyla kadınlar tüylerini dökerken de gül, deniz kokusu, lavanta ve benzeri doğaya ait kokularla ferahlayabiliyorlar. Tüyler kadınların ciddi bir düşmanı olarak bilinir ve her şeyden önce kadınlar her zaman tüylerinden kurtulmak ister çünkü özel günlerinde bile rahatsız edebilen vücudun özelliklerinden biri olabiliyor.

Bir önceki yazımızda Tüy Dökücü Disk hakkında gerekli açıklamalar yapılmıştır.

cizgi
cizgi