Tüy Dökücü Sprey

Tüy Dökücü SpreyTüy Dökücü Sprey

Tüy dökücü spreylere istenmeyen tüylere acı, sızı ve yanma hissi vermeden tüylerinizi almada çok etkili bir yöntemdir. Kullanım sırasında hiçbir rahatsızlık duymayacağınız tüy dökücüler kullanım kolaylığının yanı sıra istenmeyen tüyleri azaltıcı bir özelliği de bulunmaktadır. İstenmeyen tüyleri azaltıyor olması ve kadınlar için çok daha cazip bir ürün olması bayanların dikkatini çekmesinin birinci tercihi olmaktadır. Kullanımı kolay ve rahat olan bizlere zamandan tasarruf yapmamızı sağlayan bu spreyler bizim hayatımıza yeni bir yenilikle tüylerimizden kurtulma yöntemi sunmaktadır. Osmanlı zamanında kadınlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için “hamam otu” denilen otla tüylerinden kurtulmaya çalışır ve uğraşırlarmış.  Hamam otu zahmetli bir işlemle kullanılan ve kötü kokusu olduğu söylenen otlardandır. Eski zamanlarda başka bir seçeneği olmayan kadınlar bu zahmetli ve kokulu otları kullanmak zorunda kalıyorlardı.

Tüy dökücü spreylerle artık zaman değişti teknoloji gelişti ürünlerin yenilenmesi ile kadınlar da teknolojinin getirdiklerinden faydalanmaya başladı. Bu yeniliklerin başında kadınların özel ihtiyaçlarına çözüm bulan tüy dökücü spreyler el değmeden sıkılıyor 2-3 dakika beklendikten sonra suyla ovalayarak yıkamak yetiyor. Kullandıkça tüylerin çıkışını azaltan sprey bayanlar için benzeri görülmemiş ürün olmaktadır. Bu ürün çalışan, emekli ve kendine zaman ayırmak isteyen herkes için çok kullanışlı bir üründür. En önemlisi tüylerin çıkış zamanını uzatması, kullanımı düzenli hale getirdikçe de tüy miktarında azalma olması bu tüy dökücü spreylerin kadın hayatı için devrim niteliği taşımaktadır.

Tüy dökücü spreyler markalarına göre değişiklik göstermektedir. Sadece tüyleri dökmek için kullanılanların yanında tüyleri azaltıcı etkileri bulunanlar da bulunmaktadır. Tüy dökücü alırken içeriğine ve özelliklerine dikkat ederek isteğinize hitap edeni tercih etmemiz gerekmektedir. Tüy dökücü ürünleri sadece kadınlar değil artık erkeklerde kullanmaktadır.

cizgi
cizgi