White Flesh Dökücü Sprey

White Flesh Tüy Dökücü Sprey

İnsan vücudu çok özenle tasarlanmış, evrende bir eşi dahi olmayan, aklın almadığı bir tasarım harikasıdır. İnsanlık tarihinin başladığı günden bugüne, bu muhteşem tasarımın sırrı çözülememiştir. O kadar özenle tasarlanmıştır ki. Bulunan her bir uzvun bir görevi bir işlevi vardır. Bunlardan biriside cildimizin üzerindeki tüylerimizdir.

İlk insanlarda tüylerin çok daha yoğun olduğu yapılan araştırmalar neticesinde kanıtlanmıştır. Fakat tarihler ilerledikçe, insanlık medeniyet ile tanıştıkça, bu tüyler rahatsız edici bir etki haline gelmiş ve insan bundan kurtulmak için türlü çareler aramak zorunda kalmıştır.

Bu kurtulma yöntemine de epilasyon adını vermişlerdir. Epilasyon ilk önceleri ağda ve jilet gibi aletlerle sağlanmaktaydı. Hala günümüzde de bu yöntem kullanılmaktadır. Fakat bu yöntemler kökten çözüm sağlamamaktadır. Bu sebeplerden dolayı uzmanlar White Flesh sprey icat etmişlerdir. White flesh hakkında birçok araştırma yapılmış ve bu spreyin, istenmeyen tüyler konusunda insanları kesin çözüme kavuşturduğu kanıtlanmıştır. White flesh kesin çözüm içermektedir.  Fakat White fleshi patentli satış noktalarından temin etmeniz gerekmektedir.

Birde bu tür uygulamalar uygulanmadan önce bir uzmana danışıp, cilt hassasiyet testi yaptırmamız gerekmektedir. Aksi takdirde oluşabilecek olumsuz reaksiyonlar insan sağlığını çok olumsuz yönde etkilemektedir. Fakat uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda White Flesh tüy dökücü sprey hiçbir yan etkisinin olmadığı da kanıtlanmıştır.

Pürüzsüz bir cilde kavuşmak çok olumlu bir sonuçtur. Tabi ki bunu sağlarken de kökten çözüme kavuşmak da olumludur. Fakat kökten çözüme kavuşmak bu hususta bir süreçtir. Bir seferlik kullanımda sağlanamayabilir. Bunun için insan vücudundaki hormon dengesi de çok önemlidir. Bazı insanlarda ilk kullanımda %40 oranda bir etki yaratır. Bazı insanda %10 oranında bir etki yaratmaktadır. Bu tamamen insan vücudunun hormon dengesi ile alakalıdır. Kaldı ki hormon bozukluğu yaşayan kişilerde bu tür ürünlerin kullanılması pek önerilmez. Çünkü içeriğinde kimyasal maddeler barındırmaktadır. Bu kimyasal maddeler normal bir insan vücuduna zarar vermez. Fakat hormon bozukluğu yaşayan bir kişide istenmeyen sonuçlar doğabilir.

Bu sebeplerden dolayı, bu tür uygulamalara geçmeden önce, iyi bir araştırma yapılması ve bu konuda uzmanlaşmış kişilere bilhassa cilt doktorları ve dermatologlara danışılması gerekmektedir.

Bir önceki yazımızda Kalıcı Tüy Dökücüler hakkında gerekli açıklamalar yapılmıştır.

cizgi
cizgi